Hofmann se vrací pro poslední závod s Kawasaki

Německý jezdec Alex Hofmann se po delší pauze vrací do sedla továrního stroje Kawasaki ZX-RR, bohužel pro poslední závod za zelený tým.

Hofmann se vrací pro poslední závod s Kawasaki
Sedm týdnů byl ze závodní činnosti vyřazen německý jezdec Alex Hofmann, tento dlouhý pust nyní končí a tovární jezdec Kawasaki opět usedne do sedla stroje Ninja ZX-RR. Poté, co byl pro příští sezónu vedle Japonce Nakana nedávno potvrzený Francouz Randy De Puniet, ví zcela jistě německý jezdec, že jeho start ve Valencii je posledním na zeleném stroji. Během posledních šesti týdnů podstoupil Hofmann každodenní fyzioterapii, která ho měla připravit na pokračování náročného povolání motocyklového závodníka. Poté, co v letošní sezóně propásl kvůli zraněním sedm závodů, je nyní Hofmann horlivý představit své umění v posledním závodě roku 2005.
"Již jsem v televizi sledoval hodně závodů, nyní se nemohu dočkat až budu zpět," říká Alex Hofmann. "Mám ve svém kotníku více šroubů než mají mechanici ve svých brašnách s nářadím. Musím opravdu poděkovat doktoru Waltherovi z Mnichova a všem, kdo co mi pomáhali při rehabilitaci. Oni si mysleli, že žertuji, když jsem říkal, že chci ve Valencii závodit. Havárie v Motegi byla pro mne nejhorší havárii se zranění, ale už je to za mnou. Ve svém posledním závodě s Kawasaki chci pozitivní výsledek, chci pracovat s mými mechaniky, kteří tvořili ohromný tým. Fyzikální léčba a rehabilitace nebyla snadná, ale udělal jsem vše co jsem mohl udělat pro to, abych se přiblížil k stoprocentní připravenosti na závod. Trochu jsem jezdil na mám Z 1000, abych zatížil kotník, nicméně ostatní jezdci absolvovali ten nejlepší možný trénink – závodili v MotoGP."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist