Hofmann s logem Hoppera, Hopkins s logem Alexe66

Alex Hofmann bude dělat reklamu oficiálním internetovým stránkám Johna Hopkinse, ten na oplátku bude dělat reklamu oficiálním stránkám Alexe Hofmanna.

Hofmann s logem Hoppera, Hopkins s logem Alexe66
Zajímavý úkaz nabídnou kombinézy motocyklových závodníků třídy MotoGP Johna Hopkinse a Alexe Hofmanna. Tito dva velcí kamarádi se totiž rozhodli, že si budou navzájem podporovat návštěvnost vlastních internetových stránek. Alex Hofmann tak na své kombinéze ponese logo www.hopperracing.com, zatímco John Hopkins bude mít na kombinéze logo www.alex66.com. Oba se dohodli, že loga oficiálních stránek budou mít na svých kombinézách až do doby, kdy budou muset uvolnit prostor pro nové sponzory.
Alex Hofmann
Oba máme na svých kombinézách dostatek volného místa. Chceme ukázat, že i v této soutěži mohou být přátelské vztahy. Je to také dobrý způsob, jak ukázat sponzorům, že na našich kombinézách je ještě volný prostor. Dokud budeme mít prostor, je myslím dobré, ukázat na naše přátelství, ukázat, že i v tomto komerčním prostředí je místo na velké přátelství. Jedna věc je jasná i nadále, kdykoliv budu mít šanci Johna v závodě předjet, tak to udělám, ale budu také velmi rád, když uvidím své logo na jeho kombinéze.
John Hopkins
Celé to vzniklo protože mám na své kombinéze prostor pro dalšího sponzora. Dal jsem tam tedy Alexe. Řekli jsme si „sakra pojďme se podpořit navzájem“. Jsme dobří přátelé a oba navštěvujeme navzájem naše internetové stránky. Bylo tedy přirozené učinit tento krok. Já budu mít na své kombinéze Alexovo logo a on naopak logo Hopper Racing. Jsem si jistý, že oba brzo seženeme sponzory, kteří zaplní tyto prostory, ale prozatím si myslím, že je dobrá věc takto poukázat na naše přátelství. Je to něco, co opravdu v MotoGP, ale ani v jiném závodění, nevidíte. Buďte si však jistí, že i když jsme přátelé, kdykoliv se na okruhu popereme o každou pozici.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist