Hofmann a Cardoso oficiálně u D´Antína

Včera byli oficiálně představení jezdci týmu D´Antín Pramac, dle očekávání se jimi stali Němec Hofmann a Španěl Cardoso.

Hofmann a Cardoso oficiálně u D´Antína
Tým D´Antín Pramac včera prostřednictvím tiskové zprávy oznámil své jezdecké složení pro sezónu MotoGP 2006. V tomto týmu bývalého španělského závodníka Luise D´Antína bude v nadcházející sezóně závodit Španěl Jose Luis Cardoso a Němec Alex Hofmann. S motocykly Ducati Desmosedici GP06 se jezdci týmu poprvé představí při testech v Sepangu, které se budou konat na konci ledna 2006.
Luis D´Antín – majitel týmu
Jsem velmi spokojený, novou sezónou jsem si jistý. Dostaneme satelitní Ducati GP06 a to je velmi důležité. Kromě toho se náš tým opět stává mohutnějším, nasadíme dva nové jezdce: jednoho z nejlepších španělských pilotů Jose Luise Cardosa a Alexe Hofmanna, německého jezdce s roční zkušeností v MotoGP. Hodně si od toho slibuji a již se nemůžu dočkat zimního testování, které začne na konci ledna v Malajsii.
Paolo Campinoti – Pramac Group
Jsem velmi rád, že bude pokračovat naše dobrodružství ve třídě MotoGP. V roce 2006 budeme satelitním týmem Ducati s modelem GP06 a já věřím, že naši dva nový jezdci předvedou ohromné závody. Věřím, že celá záležitost bude pro Pramac velmi pozitivní.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist