Hayden a Rossi testují v Mugellu

Privátního testu Ducati v Mugellu, místo odřeknutého Estorilu, se v tomto týdnu zúčastní tovární jezdci této značky Nicky Hayden a Valentino Rossi.

Hayden a Rossi testují v Mugellu
Poté, co oficiální pozávodní test po Grand Prix Portugalska spláchla voda, oznámil tovární tým Ducati nový test po závodě Grand Prix Francie a sice na okruhu v Mugellu. Při minulém testu totiž neměl Nicky Hayden vůbec štěstí s počasím, nyní se zdá, že se test podaří dotáhnout úspěšně až do konce.
Ráno to sice vypadalo špatně a zdálo se, že to bude opakování předešlého testu, během dne ale vysvitlo sluníčko a Valentino Rossi a Nicky Hayden odpoledne odtestovali 55 resp. 52 kol a koncentrovali se na práci se šasím.

           

Z prvního dne testů vám přinášíme aktuální video.Kromě obou dvou továrních pilotů Haydena a Rossiho testoval i oficiální tester Ducati Corse v kubatuře MotoGP Franco Battaini.

           

Dnešní den testování pak proběhl velmi dobře, Rossi objel 76, Hayden pak 81 kol. Byly testovány různé konfigurace motoru, elektroniky a šasí.

Tovární tým Ducati bude dále testovat po závodě Grand Prix Katalánska a o dva dny později, tedy 6. června ještě v Aragónu.
Na trati ovšem byly k vidění i testovací superbikové týmy Ducati s Troyem Baylissem (Ducati 1199 Panigale SBK na rok 2013) a Aprilie s motocyklem RSV4 Factory a testerem Alexem Hofmannem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist