Grand Prix Qataru - Warm up

Ve warm upu dominovali Maďar Gabor Talmacsi ve stopětadvacítkách, Hector Barbera ve dvěstěpadesátkách - kde skončil Lukáš Pešek na skvělém 8. místě, a v MotoGP, stejně jako v kvalifikaci a na testech v minulém týdnu, byl nejrychlejším Jorge Lorenzo.

Grand Prix Qataru - Warm up
Mistr světa Maďar Gabor Talmacsi byl časem 2.06.355 nejrychlejším mužem warm upu stopětadvacítek a to před Stefanem Bradlem a Mike De Megliem. Za nimi skončili Nicola Terol, Raffaele de Rosa, Andrea Iannone, Steve Bonsey, Joan Olive, Simone Corsi a Esteve Rabat jako desátý. A až 29. místo pro muže z Pole position, Brita Bradley Smithe a to se ztrátou – 3.497.


Španěl Hector Barbera dominoval warm upu dvěstěpadesátek výkonem 2.00.197. Za ním skončili Alvaro Bautista, Marco Simoncelli a Mika Kallio. Následovali Thomas Luethi, Mattia Pasini a Roberto Locatelli. Náš Lukáš Pešek byl časem 2.01.516 na výborném 8. místě a to před mužem z PP, tedy Alexem Debonem a Julianem Simonem. Další náš jezdec, Karel Abraham skončil časem 2.02.503 v odpoledním warm upu jako 14.


Muž, který se vydá do závodu z Pole position, Španěl Jorge Lorenzo na Yamaze byl i mužem číslo 1. ve warm upu časem 1.55.849. Za ním skončil jako druhý mistr světa Casey Stoner na Ducati, Valentino Rossi na další Yamaze a John Hopkins na Kawasaki. Následovali Chris Vermeulen na Suzuki, Loris Capirossi na motocyklu stejné značky,Colin Edwards na Yamaze, a dále Alex de Angelis, Dani Pedrosa a Randy de Puinet na Hondách pak dokompletovali Top ten královské třídy MotoGP.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist