Gibernau: Jsem Rossiho dlužníkem

Sete Gibernau svou závodní kariéru ukončil po neúspěšném působení v satelitním týmu Ducati v roce 2009 a ze světa motocyklových závodů se vytratil.

Gibernau: Jsem Rossiho dlužníkem
Tento víkend byl v Monze hostem automobilových závodů a při rozhovoru s novináři byl dotazován na současné jezdce MotoGP, takže muselo dojít také na jeho bývalého velkého rivala – Valentina Rossiho, o kterém Sete prohlásil:
„Je to velká postava motocyklového sportu, možná největší v historii a nikdo mu nemůže vzít to, co už doposud dokázal. Jestliže se rozhodl odejít k Ducati, tak to bylo proto, že potřeboval více motivace. Přál bych Itálii, aby to dobře dopadlo. Přesto všechno, co se mezi námi stalo, tak k němu stále chovám nesmírný respekt. Je mě líto, že jsme měli nějaké konflikty, ale nechovám k němu zášť. Spíše naopak, ve skutečnosti – pokud jsem kdy byl špičkový jezdec, tak jsem jím byl díky němu. A on mě respektoval, protože, to je jako se Stonerem, porážet toho nejlepšího Ti pomůže být lepším.“, řekl Manuel Sete Gibernau pro GPone. 

Je myslím příjemné, slyšet takováto slova přímo od Seteho, který se dokázal přes všechny porážky, jež mu Valentino udělil, nakonec přenést. Kéž by to dokázali také někteří jeho fanoušci….

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.56
Známkováno: 9x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist