Forward: S Edwardsem a s Cortim silnější?

V Miláně byl prezentován nově se přetransfermovaný tým MotoGP - NGM Mobile Forward Racing s piloty Colin Edwardsem a Claudiem Cortim. Giovanni Cuzari, šéf závodní stáje Forward Racing a firmy Media Action, prezentoval nové motocykly FTR-Kawasaki ve společnosti hlavního sponzora Stefaniho Nesiho, obchodního ředitele sponzora NGM Mobile.

Forward: S Edwardsem a s Cortim silnější?
"NGM zvýšil v posledním roce počet svých zákazníků na dvojnásob, my jsme zvýšili na dvojnásob počet našich pilotů v kubatuře MotoGP. Tak nám i v případě smůly jednoho z nich pořád zůstane v závodě ten druhý a naši sponzoři budou spokojeni. Máme nyní hodně silný tým a doufáme, že se nám spojení s hodně známou továrnou velkého jména v budoucnu jednoho dne osvědčí. Kromě toho se dvěma piloty můžeme náš projekt CRT daleko rychleji posunout dopředu", řekl Cuzari.

Také Chris Herring, ředitel továrny FTR dodávající šasí, se zúčastnil tohoto týmového představení: "Tým Forward stojí na počátku velmi vzrušujícího projektu. My zase můžeme pro Colina a pro Claudia garantovat ze strany FTR tu největší možnou technickou podporu.".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist