Forward Racing má od Bradla vysoká očekávání

Tak to vidí majitel italského špičkového týmu kategorie Open Giovanni Cuzari, který pro nadcházející sezonu vyměnil jezdeckou sestavu za zkušeného německého závodníka Stefana Bradla a nováčka v mistrovství světa prototypových motocyklů Lorise Baze.

Forward Racing má od Bradla vysoká očekávání
Stáj Forward Racing v roce 2014 profitovala jak s technikou v podobě motocyklů Yamaha, tak ze služeb Aleixe Espargara, který byl jednoznačně nejlepším závodníkem kategorie Open. Španěl nakonec zvolil cestu k továrnímu týmu Suzuki a Giovanni Cuzari byl nucen hledat náhradu.

Shodou okolností byl volný Stefan Bradl, jehož pozice u LCR Hondy nebyla jistá, třebaže jeho bývalý šéf Lucio Cecchinello intenzivně hledal možnosti jak si německého závodníka udržet. Bradl ale nečekal a dohodl se s Forward Racingem.

S tovární Hondou Bradl nezajel tak, jak od něho především u HRC očekávali. Nyní si podobné zaváhání již nemůže dovolit a s motocyklem, který loni slavil triumf, by měl navázat na to, kde Aleix Espargaró loni v listopadu skončil.
„Aleixe mám rád a ztrácíme v něm silného jezdce, ale podepsali jsme smlouvu s mistrem světa, který už předvedl, že je velmi rychlý,“ uvedl pro Motorcycle News Ital Giovanni Cuzari. „Věřím, že Stefan bude v našem týmu hodně silný. V každém závodu bojuje s nejlepšími pěti, šesti jezdci a myslím, že bude velmi silný.“

„Předpokládám, že bude minimálně stejně silný jako Aleix, ale upřímně čekám ještě víc. Stefan je mistrem světa Moto2, kde je vysoká úroveň konkurence a pokud nejste bojovník, prostě nevyhrajete. Takže Stefan má proto všechny předpoklady.“

.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist