FB Corse: Rozhodující test 15. až 17. března

Nový italský tým FB Corse s jezdcem Garry McCoyem pojede ve dnech 15. až 17. března na okruhu Ricarda Torma ve Valencii hodně důležitý test.

FB Corse: Rozhodující test 15. až 17. března
Dny 15. až 17. března jsou pro tým FB Corse na okruhu "Autodromo Ricardo Tormo" velmi důležité. Jezdec Garry McCoy a tým FB Corse pánů Andrea Ferrariho a Sergio Bertocchidiho  zde musí časově "přesvědčit" při funkčních testech zástupce Dorna Sports Franca Unciniho, že tento motocykl je konkurence schopný a že se může zúčastnit zahajovacího závodu seriálu MotoGP v Losailu - 11. dubna. 
 

Po tomto "“Timing testu” - který je naplánován na 17. března - vydá Dorna buď souhlas k účasti v mistrovství světa MotoGP 2010 nebo také ne. Rozhodující bude naměřený oficiální čas a jeho porovnání s jinými konkurenty královské kubatury. 


FB Corse FB01, tedy motocykl vyvinutý firmou Oral Engineering konstruktéra Mauro  Forghieriho, doposud nemá jistotu svého závodění v MotoGP, zatímco španělský projekt Inmotec ohlásil už svou účast na 4 - 5 závodech sezóny 2010 na "wild card".


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist