Ezpeleta Rossimu hodně věří

Boss Dorny Carmelo Ezpeleta doufá v co nejčerstvější úspěchy Valentina Rossiho u Yamahy. Z nich bude profitovat celé mistrovství světa, je totiž přesvědčen španělský manažer.

Ezpeleta Rossimu hodně věří
Šéf Dorny Carmelo Ezpeleta věří Valentinu Rossimu v následující sezoně opravdu hodně: "Jsem si jistý, že je schopen pořád ještě vyhrávat", řekl Španěl pro BBC Sport.
Ačkoliv v posledních dvou letech nevyhrál Rossi na Ducati během 35 startů ani jeden závod, tak dle Ezpeletova mínění vůbec nic ze svého jezdeckého umění nezapomněl: "Jsem si absolutně jistý, že dokáže své konkurenty ještě pěkně prohnat, se vším svým talentem a zkušenostma. Na Yamaze toho dokázal hodně vyhrát a jistě se opět posune hodně dopředu".
"Rozhodl se vrátit nazpět k Yamaze, protože chtěl opět patřit k absolutní špičce", řekl dále Ezpeleta, který dobře ví, že úspěšný Valentino Rossi znamená úspěšné celé mistrovství světa. 
"Valentino má velké jméno. Pro řadu je právě on ikonou a definitivně jedním z největším jezdců historie MotoGP. Pokud bude opět závodit o podiová umístění a o vítězství, tak to bude důležité pro celé mistrovství světa. Bylo by to dobré pro sport, kdyby se mu to podařilo", řekl závěrem pro BBC CEO Dorny Carmepo Ezpeleta.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist