Espargaró si zpřetrhal kolenní vazy

Španělský závodník tovární stáje Suzuki MotoGP Aleix Espargaró během tréninku na motocyklu kategorie flat track havaroval a pádem si způsobil zranění nohy. Trénink v rámci předsezonní přípravy tak pro Espargara na nějaký čas skončil, protože teď bude následovat léčba poškozených kolenních vazů.

Espargaró si zpřetrhal kolenní vazy
Aleix Espargaró trénoval na oválu nedaleko Barcelony minulou sobotu, což se mu stalo osudným, protože si poškodil vazy v kolenu a musí teď nějakou dobu odpočívat. Přesto je přesvědčen, že toto zranění neovlivní jeho nástup do sezony, který odstartuje třídenní test v Sepangu, který mají jezdci MotoGP na programu začátkem února.
Espargaró si zpřetrhal vazy, když trénoval společně se svým novým týmovým kolegou Maverickem Viňalesem. „Je tam poškozený křížový vaz a přetržený vnitřní postranní vaz,“ uvedl Aleix Esaprgaró a dále pokračoval: „Byl jsem na vyšetření u doktora Mira, ten udělal nějaké testy a naštěstí si toto zranění nevyžádá operaci.“

„To jsou dobré zprávy. Každý den chodím na fyzioterapii a za měsíc budu v pořádku,“
dodal závěrem Aleix Espargaró, který letos vyhrál kategorii Open a nyní bude poprvé v pozici továrního jezdce, který do šampionátu vrátí značku Suzuki.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist