Edwards: "Ještě nejsem úplně hotový"

Američan Colin Edwards z týmu Forward vysvětluje, proč chce i nadále závodit jako pilot týmu Claiming-Rule, ačkoliv tato sezona nebyla vůbec jednoduchá.

Edwards: "Ještě nejsem úplně hotový"
Budeš i v roce 2013 závodit za tým Forward Racing. Je ale hodně těžko představitelné, že by jsi opět závodil s motocyklem Suter-BMW...
Colin Edwards:
"Tak to si opravdu nedělám žádné starosti. Ta možnost, že v příštím roce opět pojedu se stejným motocyklem, je hodně malá. Pokud mám být upřímný, nemyslím si, že je to reálná možnost".

Co teda pojedeš?
"Kompletní balíček nebyl prostě takový, jaký měl být. Příští rok potřebujeme něco lepšího. Pracujeme na tom a jsme blízko toho, najít nové řešení".
Ty jsi při testech v Brně jezdil ART-Aprilia. Je to tato možnost?
"Ano je. Když jsem jel tento motocykl v Brně, tak elektronika a motor fungovaly opravdu výborně. Bohužel nevím, zda to byl motocykl po nějakém pádu, či byl rám zkřivený. V každém případě měl obrovské vibrace. Skoro jsem s ním nemohl zatáčet".

Na špici bodovací tabulky Claiming-Rule jsou ale úplně jiná jména. Proč jsi se rozhodl pokračovat v závodění, když byla celá situace tak nepříjemná?

"Nechtěl jsem v tomto týmu závodit jen jeden rok. Můj plán byl jasný: dva roky. Ale před některými závody jsem si říkal: dokončíme vůbec tuto sezonu? Musíme ho totiž dojet s tím, co máme k dispozici a potom dále pokračovat s tím, co dostaneme na příští rok".
Myslel jsi někdy na ukončení kariéry a na odchod?
"Tak daleko jsem ještě nebyl. Jistě, byly časy, kdy jsem byl opravdu zklamaný a nebyl jsem vůbec nadšený tím, že s tím balíčkem musím dále pokračovat. Ale na konec kariéry jsem nikdy nemyslel. Mám rád závodění a cítím, že s ním stále ještě nejsem na konci".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist