Edwards: Elektroniku budeme zlepšovat až do Valencie

Colin Edwards je rád, že se podařilo během těchto tří dnů zlepšit spojení mezi motorem a plynem. Zároveň si ale myslí, že vývoj nového motocyklu, konkrétně jeho elektroniky, bude trvat až do posledního závodu ve Valencii.

Edwards: Elektroniku budeme zlepšovat až do Valencie
I ve druhém testu v Sepangu byl nejrychlejším jezdcem CRT zkušený Colin Edwards: "Pokud mám být upřímný, tak jsem byl dva dny hodně frustrovaný. Teprve třetí den jsme našli problém a vyřešili spojení mezi motorem a plynovou rukojetí. Z tohoto pohledu to byl úspěšný test", řekl pilot týmu NMG Mobile Forward a vysvětloval dále: "Co se týká elektroniky, tak si myslím že finálové etapy jejího vývoje nedosáhneme před Valencií. Celou dobu budeme muset hodně pracovat, ale jedno pěkné přísloví říká: Řím také nebyl postaven během jednoho dne. Není účelem nějaký překotný posun dopředu, ale důležité je posunovat se vždy při každém testu o něco vpřed, to je klíčem k úspěchu".
Američan měl ve druhém sepangském testu k dispozici nové šasí a nový motor, takže by se dalo říci, že od prvního testu v Jerezu 2011 až do toho nynějšího druhého v Sepangu má nyní úplně nový motocykl: "Tentokráte jsme měli motor, který můžeme nazývat třeba motorem 2012. Ano, ještě stále máme trochu vibrace, ale je to o mnoho lepší než doposud. A navíc si myslím, že víme, jak tento problém odstranit".
Pro další test v Jerezu neočekává Edwards žádné velké změny, nýbrž chce doposavadní celý "balíček" prostě vylepšit: "Musíme najít rychlé a efektivní řešení a k tomu potřebujeme ty nejpřesnější informace z našich získaných dat. V tomto časovém okamžiku si totiž nemůžeme dovolit, odklonit se od získaného základního nastavení".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist