Dvouvteřinový skok vpřed

Necelé 2 vteřiny ukrojil Karel Abraham ze svého včerejšího maxima v australském Phillip Island v dnešní druhé kvalifikaci a poskočil tak na 27.příčku startovního roštu.

Dvouvteřinový skok vpřed
Jemný větřík a slunečné počasí, to je to co jste mohli vidět v ranním vysílání přenosu z druhých kvalifikačních jízd z daleké Austrálie. Jenže jak říká klasik, teplo vypadá zcela jinak. Káju Abrahama však může hřát, že již ve druhém volném tréninku dokázal ukrojit jednu další vteřinu ze své ztráty na ty nejlepší. V odpolední druhé kvalifikaci pak k tento výkon nejen zopakoval, ale ještě o pár desetinek vylepšil a tak zítra b brzkých ranních hodinách odstartuje do závodu z 27. příčky.
Karel Abraham:
„V ranním tréninku jsem se snažil hlavně naučit se zbývající části trati, které mi nešli. Zajel jsem o 1,1 vteřiny rychleji, ale stačilo to jen na průběžné 31.místo. Cíl závěrečné kvalifikace byl jasný, zrychlit a posunout se směrem nahoru, což se i podařilo. Navíc jsem nezajel jen jedno rychlé kolo. Drobné problémy jsme měl při brždění z nejvyššího bodu trati /„Lukey Heights“/ do následující vracečky.Trošku mne mrzí, že jsem se nechal v posledním kole předjet Španělem Simonem na KTM, protože mne v poslední rychlé zatáčce zbrzdil a další dobře rozjeté kole tak nevyšlo.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist