Duo Yamahy testuje nové motory

Jorge Lorenzo a Ben Spies jeli dnes v Sepangu s novými motory, ovšem kvůli polednímu dešti se zatím nedaly dělat žádné závěry.

Duo Yamahy testuje nové motory
Jorge Lorenzo zajel sice první den testů v Malajsii třetí nejlepší čas, ale s průběhem testu nebyl vůbec spokojen: "Testovali jsme s úplně jiným motorem, než na posledním testu. Bylo ovšem těžké něco porovnávat, neboť trať byla v daleko horším stavu než minule a tak také časy byly pomalejší"
A když se k tomu přidal polední déšť, tak mistr světa z roku 2010 nemohl svůj testovací program splnit: "Takže uvidíme, co se dá dělat zítra", řekl zklamaně Jorge Lorenzo.
Týmový kolega Ben Spies se rovněž dost zlobil kvůli dešti, byl ale velmi spokojen s novinkami na své YZR-M1: "Inženýři od Yamahy pro nás vyvinuli opět některé nové díly a to je hodně důležité. Máme tak možnost neustálého zlepšování a jít svým správným směrem a neohlížet se na to, co dělají soupeři. Musíme se soustředit na naši práci a metodicky vyzkoušet všechny nový novinky jednu po druhé", řekl Američan, který doufá, že následující dva dny bude lepší počasí.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist