Ducati testuje v Mugellu

Třídenní test nového motocyklu Ducati GP12 absolvuje tento týden v Mugellu tovární tým této bolognské značky. Po testovacích jezdcích Franco Battainim a Vittorianem Guareschim byl včera na okruhu v Mugellu Američan Nicky Hayden a dnes pojede i Valentino Rossi.

Ducati testuje v Mugellu
Ducati Corse testuje tento týden tři dny v Mugellu. Zatímco aktuální motocykl GP11 testují testovací jezdci Franco Battaini a Vittoriano Guareschi, tak nový prototyp GP12 jezdil včera tovární jezdec Nicky Hayden.
„Byl to pozitivní den, i když dnes ráno nebyly podmínky na trati ideální, protože v noci pršelo. Museli jsem kvůli tomu začít o něco později a pracovali jsme na nastavení a několika nových věcech na GP12. Na motocyklu jsem se začal cítit lépe až po polední přestávce, když trať trochu vysušilo slunce. Nový asfalt na okruhu je určitě velkým zlepšením, především se mě líbí obě zatáčky Arrabbiate, kde průjezd jimi je nyní opravdu hodně radostný“, řekl po skončení testování Nicky Hayden, který na okruhu absolvoval 83 kol a k dnešnímu testu na závěr ještě dodal: "„Jsem spokojen s pokrokem, kterého se na novém motocyklu od chvíle, kdy jsem na něm jel v Jerezu porvé, dosáhlo. Chtěl bych poděkovat Filippovi (Preziosi) za to, že jsem měl znovu možnost se na tomto motocyklu svézt.“


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist