Ducati Marboro tým opět v Alpách

Tovární tým Ducati Marlboro se tradičně představuje v Alpách, zimního setkání týmu s novináři se ve středisku Madonna di Campiglio účastní vedle zástupců týmu a továrny i Loris Capirossi a Sete Gibernau.

Ducati Marboro tým opět v Alpách
V italském zimním středisku Madonna di Campiglio poblíž alpského města Trento začalo v úterý letošní „Wrooom 2006“, tedy každoroční zimní setkání továrního týmu Ducati Marlboro se zástupci tisku, které vedle lyžování přináší také několik zajímavých tiskových konferencí. Těmi prvními, které proběhly hned v úterý, byly tiskovky s prezidentem a manažerem Ducati Motor panem Federico Menolim, po kterém přišel na řadu nový jezdec červeného týmu Sete Gibernau.
"Závodíme, protože chceme vyhrávat a v našem čtvrtém roce v MotoGP očekáváme, že zvítězíme vícekrát, než tomu bylo v roce 2005," říkal během své tiskové konference pan Federico Minoli. "Jsme si jistí, že v letošním roce máme silnější tým. Pro tento čtvrtý rok máme připravené všechny správné karty, které by nám měly pomoci získat dobré výsledky a začít přinášet výdělky naším investicím. Cítím, že jsme zodpovědní za předvedení italské technologie po celém světě. Jsem pyšný, že to tak můžeme udělat. Na začátku tohoto projektu jsme také zahájili pozitivní spolupráci s koncernem Phillip Morris <[Marlboro]. Jsem extrémně potěšený, že zde dnes mohu prohlásit, že Ducati Corse prodloužilo sponzorskou dohodu s koncernem Phillip Morris International až do roku 2011. Je to ohromná spolupráce, která začala již v roce 2003, kdy spojila dvě velice prestižní jména, o kterých každý ví, že mají pozitivní výsledky. Společně se můžeme dále těšit na budoucnost a vítězství."
Po Federico Minollimu přišel na řadu Sete Gibernau, který již měl možnost testovat Ducati Desmosedici GP6. Gibernau nejprve prozradil, že byl nadšený z rozhodnutí stát se členem továrního týmu italského výrobce Ducati, a že s optimismem vzhlíží ke své budoucnosti.
"Jsem v týmu, který stojí stoprocentně za mnou, má ambice, prostředky a entuziasmus produkovat dobré výsledky," řekl Sete Gibernau poté, co pozdravil přítomné novináře. "Každý den se cítím v týmu lépe, jsem si jistý, že to bude zábavné. Jsem pln uspokojení a věřím tak, že budu schopen splatit víru, kterou do mne vkládají. Bude to obtížný rok. Každý rok v MotoGP je obtížnější a více konkurenční, ale já se nebojím práce mezi nejlepšími. Vím přesně, kde jsem vloni chyboval a co potřebuji, abych v této sezóně dosáhl na dobré výsledky. Potenciál zde je, každý den ho cítím. Stále více jsem přesvědčený o tom, že se vpřed mohu dívat s optimismem. Za několik dnů odletím k testování, ale již po prvních kolech s motocyklem Desmosedici, se kterým jsem jezdil v listopadu, jsem mohl vidět, že je to vynikající motocykl, úplně jiný než ty motocykly, na kterých jsem doposud jezdil. Jsem si jistý, že tím, že jsem se přidal k tomuto týmu a této společnosti, jsem udělal dobré rozhodnutí."
Ve středu se v Madonně di Campiglio bude tisku prezentovat druhý jezdec týmu Loris Capirossi, ale také šéf závodního oddělení Ducati Corse pan Claudio Domenicalli, který za pomoci Capirossiho a Gibernaua odhalí zcela nový stroj Ducati Desmosedici GP6.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist