Ducati doufá, že přijde Pedrosa

Livio Suppo nijak nezastírá, že Dani Pedrosa je nadále v hledáčku Ducati a zároveň říká, že pro Nickyho Haydena by se jistě nějaké to místo našlo...

Ducati doufá, že přijde Pedrosa
Ačkoliv ex-mistru světa Caseymu Stonerovi se už daří lépe a Nicky Hayden dokázal v Indy zajet své první podium na Ducati, tak tato italská motocyklová továrna stále doufá, že ukořistí do svých tenat na rok 2010 Daniho Pedrosu. 


Pokud by se to také stalo, tak je jasné, že to bude na úkor Nicky Haydena. Závodní ředitel Ducati MotoGP Livio Suppo totiž vůbec nezastírá, že v současném světě MotoGP hraje hlavní roli "Velká čtyřka" Valentino Rossi, Casey Stoner, Jorge Lorenzo a Dani Pedrosa a v TV Italia "1" jasně řekl: "Jedno místo pro Nickyho se vždy najde". 


Tento italský manažér se sice velmi, stejně jako celý tým, radoval z podiového umístění Haydena, ale zároveň ani na okamžik neztratil celkový přehled a dále dodal: "Měli jsme s dvěma pády (Rossi a Pedrosa] trochu štěstí, ale Hayden si dobrý výsledek určitě zaloužil, vždy na něho věřil a motocykl také byl lepší a lepší". 

Ovšem Suppo také hned doplnil, že: "Už poněkolikáté jsme viděli, že jsou zde hoši, kteří jezdí úplně jinou ligu. Mezi normálními lidskými piloty byl Hayden úplně vpředu."
 

A Livio Suppo celý rozhovor v TV Italia "1" uzavřel slovy: "Ale jak jsem už říkal, čtyři hoši jezdí na jiné úrovni a jeden z nich ještě nemá podepsanou smlouvu na rok 2010 a to je Pedrosa!"

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.20
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist