Dream Team: Schwantz, Haga a Kagayama

Letošní osmihodinovka v Suzuce bude mít na startu "Dream Team", neboť s číslem #71 pojedou s motocyklem Suzuki GSX-R 1000 obutých do pneumatik Dunlop s technickou podporou Yoshimura za “Team Kagayama" tito piloti: Kevin Schwantz, Yukio Kagayama a Noriyuki Haga.

Dream Team: Schwantz, Haga a Kagayama
Texasan ukončil své závodění v roce 1995 a nyní ve 48 letech bude absolvovat 28. července svůj comeback. Schwant vyhrál celkem 25 závodů GP v kubatuře půllitrů a v roce 1993 i MS-Grand Prix do 500 ccm.

"Všichni tři známe okruh v Suzuce velmi dobře. Vytvoříme prostě "Dream Team". Vždy jsem litoval toho, že jsem závod "Eight Hours" nikdy nevyhrál. Letos ale má šanci to napravit. Máme určitě velké šance. Ačkoliv jsem už dlouho nezávodil, tak jsem v USA díky mé Riding School neustále v sedle motocyklu. Rozhodně to pro mě nebude problém a už se nemohu dočkat", říká bývalý tovární pilot Suzuki Kevin Schwantz.

Schwantz na tomto závodě startoval naposled před 20 roky a jeho nejlepším umístěním bylo druhé místo s Dougem Polenem 1988 s motocyklem Yoshimura Suzuki.

“Nitronori” naopak vyhrál tento prestižní závod v 1996, když jel s Colinem Edwardsem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist