Dovizioso zahájil víkend v čele výsledkové listiny

Italský závodník tovární Ducati Andrea Dovizioso zahájil přípravu na Velkou cenu Japonska výrazným způsobem, když své soupeře v pátek porazil rozdílem necelých pěti desetin. Dovizioso v pátek odpoledne překonal Jorge Lorenza časem 1'45,140 sekundy a v kombinaci časů obou tréninků je na prvním místě.

Dovizioso zahájil víkend v čele výsledkové listiny
Andrea Dovizioso už dopoledne třetím časem naznačil, že mu Motegi sedí a odpoledne to nejrychlejším časem jasně potvrdil. „Jsem moc rád, protože bez ohledu na nejrychlejší čas, který jsem zajel na měkké směsi, mám velmi dobré tempo na střední směsi,“ uvedl Ital po trénincích v Motegi.
„Hned ráno jsme začali dobře s nastavením a to jak u podvozku, tak elektroniky a to mi umožnilo, abych na to už od úvodních kol dokázal víc zatlačit. Dnes to byl skvělý den, ale zítra budeme muset ještě nějaké ty desetinky ubrat,“ dodal závěrem Dovizioso.

Cal Crutchlow je v kombinaci časů obou pátečních tréninků jedenáctý, ale není úplně nespokojený. „S výsledkem nejsem spokojený, ale jsem spokojený s rychlostí. Myslím, že jsme možná mohli být mezi pěti nejrychlejšími, kdybych nezaváhal v rychlém kole, takže s tím jsem spokojený, protože na tom můžeme zítra začít stavět.“
„V úvodu odpoledního tréninku jsem prvních deset minut vůbec nevyjel, protože jsme měli technické problémy s brzdou. Teď už se těším až si odpočinu, protože se dnes necítím vůbec dobře, kvůli lehké chřipce, takže zítra to už možná bude lepší.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist