Dopis Valentina Rossiho svým fanouškům

Už 3 závody Grand Prix se v kubatuře MotoGP jely bez mistra světa Valentina Rossiho. Ten je nyní doma, kde se zotavuje ze svého zranění z Mugella a všem svým fanouškům poslal následujíci dopis.

Dopis Valentina Rossiho svým fanouškům
V tomto nezkráceném dopise, který jsem pro vás přeložil, píše Valentino Rossi všem svým fanouškům, že mu chybí jeho motocykl, jeho tým a také život v paddocku:

"Tři týdny uběhly od mého úrazu a dva od doby kdy jsem mohl opustit nemocnici. Jsem velmi šťastný, jak pokračuje hojení mého zranění. Cítím se o poznání lépe a pomalu začínám zase normálně žít, i když na kompletní "normální" život si musím počkat  do okamžiku, až budu opět nazpět na svém motocyklu".


"Chodím normálně o berlích a už několik dní mohu pokládat moji nohu na zem. Opravdu jsem nečekal, že se jen několik týdnů po tomto úrazu budu cítit tak dobře a to myslím oba případy: tedy jak fyzicky, tak i duševně." 

"Rehabilitace probíhá normálně, dokonce v přetlakové komoře a v tělocvičně už dělám nějaké cviky. Bohužel mě stále ještě bolí mé zraněné rameno, ale provádím svalové cviky, abych ty bolesti trochu zmírnil. Pokud proběhne rehabilitace bez problémů a vše bude pokračovat tak, jako v tomto momentu, tak je mým cílem jet závod České Grand Prix v Brně".


"Už jsem také začal s tím, že nejsem jen pořád doma. Moji nejlepší přátelé mě nenechají ani minutu samotného, a to i přesto, že v Tavullii netrávím příliš mnoho času. Chybí mně můj motocykl. můj tým a paddock a tyto "nové" zkušenosti mě nutí, abych se co nejdříve uzdravil".

"Brzy ode mne zase uslyšité, nebo ještě lépe, uvidíte mě!"

"Ciao, Valentino Rossi."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 11x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist