Dodržené slovo

Po včerejší kvalifikaci byl Karel Abraham jakž takž spokojený, ale stejně vyslovil přání, že by rád sundal ze svého času 3 vteřiny. Své slovo dodržel.

Dodržené slovo
Pro dnešní neměřený trénink byly provedeny na Kájově Aprilii plánované změny. Karel Abraham tak v ranním volném tréninku vše podstatné odzkoušel. Podobný čas jako ráno zajel i v odpolední měřené kvalifikaci. Svůj osobák z první návštěvy portugalského Estorilu zlepšil o další 3 vteřiny a mohlo to být ještě i lepší, kdyby nepřišla ve velmi slibně rozjetém posledním kole kvalifikace havárie v předposlední zatáčce.
Karel Abraham:
„Sobotní ranní volné ježdění jen potvrdilo, že změny na převodovce se ukázaly jako správné. Již v ranním tréninku jsem dokázal sundat tři vteřiny, tak jak jsem si včera předurčil. V začátku odpolední kvalifikace jsem stejně jako včera zajížděl nový píst. Svůj čas z rána jsem překonal ještě o desetinu, mohlo to být však ještě lepší neboť do posledního okruhu jsem najel v závěsu za Italem Simoncellim, který mi ani moc neujížděl. Mezitím co on skončil v klasifikaci třetí, já svoji šanci, kdy jsem měl na všech třech mezičasech tzv. modré helmičky, pohřbil v předposlední zatáčce. Z výjezdu mi podklouzlo zadní kolo a já havaroval.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist