Dobrý výkon bez efektu

Karel Abraham nedokončil pro něj zajímavě rozjetý závod, když musel pro technickou závadu v předposledním kole zajet to boxů.

Dobrý výkon bez efektu
I přestože se závod pro mladého Čecha vyvíjel velmi dobře a zajímavě, nakonec z technických problému, kterého provázely po celý barcelonský víkend nevybředl. Po dobrém startu a bojovném výkonu zastavila jeho snahu porucha motocyklu.
Karel Abraham:
„Ve warm upu jsme zkoušeli upravený zadní tlumič, který se již choval tak jak měl. Do závodu jsem odstartoval velice dobře a přestože jsem se musel ještě v prvním esíčku vyhýbat havárii, tak jsem byl po prvním kole na 30. místě. Celý závod jsem předjížděl jezdce před sebou, měl jsem malou kolizi s Cortesem, což mne posunulo asi o 200 metrů a tři pozice zpátky. Začal jsem ztrátu na skupinku jezdců přede mnou dohánět a znova je i předjíždět. Asi pět kol před cílem začal motor nějak vynechávat a byl jsem předstižen Holanďanem Schoutenem. Kolo před cílem jsem předjel další dva jezdce a chtěl jsem ještě zaútočit znova na Schoutena. Bohužel motor jak jsme později zjistili byl zadřený na klikové hřídeli, proto jsem ze závodu v předposledním kole odstoupil.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist