Deset let v Austinu

Potvrzeno: MotoGP pojede od roku 2013 deset let závody Grand Prix v Texasu a to ve všech třech kubaturách. Dorna Sports podepsala smlouvu s "Circuito of the Americas".

Deset let v Austinu
Jak informoval oficiální web MotoGP, tak Dorna Sports, 3FourTexasMGP, LLC a Full Throttle Productions podepsaly 10-ti letou smlouvu o pořádání závodů Grand Prix od roku 2013 v Austinu a to všech třech kubaturách, Moto3, Moto2 a MotoGP, ve státě Texas na novém okruhu "Circuito of the Americas".
"Je to obrovská čest, že se naše mistrovství dostane až do Texasu, odkud pochází řada mistrů světa. Už hodně roků jsme mluvili s Kevinem (Schwantz) o našem snu, zvětšit popularitu MotoGP v USA. Nyní se nám podařilo díky Tavu Hellmundovi (obchodní ředitel Full Throttle Productions) tento projekt v Austinu uskutečnit a společně se těšíme na první závody", řekl CEO Dorny Carmelo Ezpeleta.

"Splnil se mně sen, neboť MotoGP se bude konat v mém rodném státu, tedy v Texasu. Vím dobře, jak jsou motocyklové závody v Texasu oblíbeny. Jsem si jistý, že to bude dlouholetý úspěch", řekl Kevin Schwantz, ačkoliv nová dráha je teprve pouhopouhá stavba a její dokončení by mělo být v polovině příštího roku. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist