De Puniet o Le Mans: "Specifický závod"

Před domácími fanoušky je zkušený Randy De Puniet vždy zvlášť namotivovaný. Pilot týmu Aspar doufá, že se v Le Mans obrátí karta konečně v jeho prospěch.

De Puniet o Le Mans: "Specifický závod"
Doposud jsou výkony 32-letého francouzského pilota hluboko za očekáváním týmu a zřejmě i za očekáváním jezdce samotného. V klasifikaci MS-MotoGP ztratil po pádu v Jerezu kontakt se soupeři, kteří byli v tabulce těsně před ním - ovšem i kvalifikacích byl ve všech třech doposavadních mítincích jasně poražen svým týmovým kolegou Aleixem Espargarem.
Svůj domácí závod v Le Mans chce proto Randy de Puniet využít k obratu ve svůj prospěch: "Je to vždy pro mě speciální náboj. Neměli jsme do této sezóny vůbec špatný start, ale nyní jsme za naším vlastním očekáváním a doufám, že to dokáži tento závodní víkend změnit".
Nespokojen je ale pilot ART se svou vlastní performancí: "Nejezdím na levelu, kde podle mého názoru, bychom jezdit měli. S podporou mých fanoušků se mně to snad podaří. V pátek začneme se základním set-upem, a zkusíme se ho nastavit na tvrdé brzdící zóny v Le Mans. Tato trať vyžaduje vysokou stabilitu a perfektní ovládání motocyklu", je názoru Randy de Puniet.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist