De Puinet: V pravý okamžik fit

Jediný francouzský pilot v MotoGP si je jistý, že jeho koleno při domácím závodě Grand Prix nebude pro něho vůbec žádným problémem.

De Puinet: V pravý okamžik fit
Francouzští fanoušci si mohou zhluboka vydechnout: Jediný pilot královské kubatury MotoGP z «Grande Nation» by měl v neděli závodit při domácím závodě Grand Prix v Le Mans v plné síle a kondici. Jezdec satelitního týmu Pramac Ducati Randy de Puniet sice cítil po závodě v Estorilu silné bolesti ve svém koleni a kvůli nim se dokonce nezúčastnil ani následujících testů v Portugalsku. 

"Když jsem po závodě v Estorilu slezl z motorky, tak jsem myslel na nejhorší. Poranil jsem si znovu kolenní vazy?, ptal jsem se sám sebe". říká před startem domácí Grand Prix sympatický Francouz. 
Lékařská prohlídka ale pilota týmu Pramac-Ducati uklidnila : "Ukázalo se, že jsem se během závodu na koleně nezranil. Problém byl v něčem jiném a sice v cirkulaci krve kolem operovaného místa (po zranění na Sachsenringu 2010) v místě, kde byl vyňat šroub." říká Randy de Puinet, kterému byl tento šroub vyoperován přibližně tři týdny před závodem v Estorilu. 

"Prostě potřebuji trochu klidu. Mnoho odpočinkových dní to sice nebylo, ale já sám jsem jistý, že mně koleno už nebude dělat žádné problémy. A ačkoliv jsem musel vynechat testy, tak doufám, že budu moci nabídnout při mém domácím závodě všem fanouškům dobré show", řekl dále francouzský pilot MotoGP.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist