De Puinet si zlomil nohu v kotníku

Třetí z Grand Prix Velké Británie ve třídě MotoGP, Francouz Randy de Puinet, si zlomil levou nohu v kotníku při tréninku na motokrosovém motocyklu.

De Puinet si zlomil nohu v kotníku
Francouzský jezdec MotoGP, Randy de Puniet si při společném sobotním motokrosovém tréninku se svým kondičním trenérem Yvesem Demariou doma, tedy ve francouzském Aix-en-Provence, zlomil levý kotník. Ve vjezdu do zatáčky ztratil Randy de Puinet kontrolu nad svým motocyklem MX-Honda a havaroval. Zlomenina byla vzápětí operována a fixována šroubem. 


Jezdec týmu LCR-Honda přesto zkusí v Brně při Grand Prix Cardion AB České republiky startovat. V současné době je tento francouzský pilot na 8. místě průběžné klasifikace královské kubatury.

"Tento speciálně pro mě vypracovaný tréninkový  program mně v této sezóně velmi pomohl. A nechtěl jsem ho proto ani během letní pauzy přerušit. Byla to smůla, že jsem upadl. Udělám vše proto, abych mohl v Brně startovat a doufám v pomoc doktorů z Clinica Mobile", řekl třetí muž z Doningtonu.

My samozřejmě přejeme Randymu brzké uzdravení, a hlavně aby mohl v Brně startovat, neboť:

Ve čtvrtek 13.srpna od 18:30 bude v BIKERS CROWN BRNO podpisová akce jezdce MotoGP Randy de Punieta. Akce je pro všechny fanoušky, fanynky RANDYHO. Všichni dostanou podpisové památkové karty - vše je samozřejmě ZDARMA včetně nealkoholického piva STAROBRNO.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist