De Puinet se cítí před Brnem dobře

Na Sachsenringu po pádů těžce zraněný Randy de Puinet se cítí dobře a chce v Brně startovat.

De Puinet se cítí před Brnem dobře
Poprvé ve své kariéře jezdce MotoGP musel Randy de Puniet vynechat závod královské kubatury (77 závodů bez přestávky), když si na Sachsenringu zlomil holenní a lýtkovou kost, když se mu bohužel po jeho pádu nestačil vyhnout Mika Kallio se svou Ducati a nešťastně ho přejel.


Místo něho tak v Laguně Sece jel Hondu RC212V satelitního týmu LCR Američan Roger Lee Hayden a vybojoval 5 bodů za jedenácté místo.


Léčba zlomeniny však pokračovala velmi rychle a Randy de Puniet by se měl v Brně objevit na startu. "Léčení nejdříve probíhalo v kyslíkové komoře v nemocnici Saint Marguerite v Marseille a potom ultrazvukem v  Cannes", řekl o překvapivě rychlém průběhu léčení Rand y De Puniet.


„Nyní trénuji na ergometru a chci v Brně startovat", říká dále francouzský jezdec. O jeho definitivním startu však rozhodne pochopitelně až lékařská probídka ve čtvrtek v Brně na Masarykově okruhu.

O tom, že je Randy de Puinet hodně tvrdý borec, dokomentuje nejlépe skutečnost, že se vloni postavil na start brněnského závodu Grand Prix, ačkoliv si těsně předtím zlomil kotník a po paddocku se vloni pohyboval pouze o berlích. 


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist