Dall’Igna je rád, že má Doviziosa na své straně

Nový šéf Ducati Gigi Dall’Igna opustil Aprilii, aby začal od základu pracovat na novém uspořádání Ducati, která má za sebou pár těžkých let v mistrovství světa. Cílem je dostat tuto značku znovu na vrchol a Dall’Igna je rád, že má pro tyto účely k dispozici Andrea Doviziosa s nímž chtěl spolupracovat už v minulosti.

Dall’Igna je rád, že má Doviziosa na své straně
S bývalým mistrem světa třídy do 125ccm Andrea Doviziosem chtěl Gigi Dall’Igna spolupracovat už v době, kdy pracoval pro Aprilii a italského závodníka se vždy snažil dostat na svoji stranu, což se mu nikdy nepodařilo, protože Dovizioso byl dlouho věrný značce Honda a chtěl zůstat v seriálu Grand Prix.

Ital Dovizioso je v mistrovství světa stále jedním z předních hráčů a má zkušenosti nejen s Hondou, ale také s Yamahou a letos navíc s Desmosedici GP13. Je znovu továrním jezdcem, ale aby bojoval o pozice v přední části tabulky, tak na tom bude třeba zapracovat.
„S Andreou jsem chtěl spolupracovat už hodně dávno,“ uvedl Gigi Dall’Igna. „Snažil jsem ho získat, když jsem ještě pracoval na jiném místě, takže jsem opravdu moc rád, že je teď na mé straně, a pomůže s vývojem motocyklu, abychom získali výsledky, které očekáváme.“

K továrnímu týmu Ducati se nově připojil další zkušený jezdec Cal Crutchlow, který z prostředí superbiků v roce 2011 zamířil rovnou do MotoGP, kde byl až do této chvíle jezdcem Yamahy. Na adresu britského závodníka Gigi Dall’Igna uvedl: „Cala moc dobře neznám, protože do MotoGP přišel jinou cestou než Andrea, ale v roce 2013 předvedl velké zlepšení a jsem moc rád, že je nyní u Ducati.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist