Crutchlow: Věřím, že budu znovu bojovat o první řadu

Úvodní trénink na Velkou cenu Spojených států vyhrál na dráze v Laguně Seca britský závodník satelitní Yamahy Cal Crutchlow, když zajel kolo časem 1´22,757 sekundy. Stejně jako většina ostatních, tak také Crutchlow odpoledne zrychlil, ale jeho čas 1´22,457 sekundy mu tentokrát stačil na páté místo.

Crutchlow: Věřím, že budu znovu bojovat o první řadu
Víkend v Laguně zahájil Cal Crutchlow pozitivně, co se týče jeho výkonů na dráze, ale pozitivně se také vyvíjí jeho vyjednávání s Yamahou, protože britskému Motrcycle News v pátek potvrdil šéf Yamahy Lin Jarvis, že poskytnou týmu Monster Yamaha Tech 3 finanční podporu, která by měla britského jezdce udržet ve službách tří ladiček.

Jak Lin Jarvis poznamenal, jedná se o velice netradiční krok ze strany Yamahy, což lze chápat jedině tak, že japonský výrobce s Crutchlowem do budoucna počítá ve svém továrním týmu. Uvidíme jak to nakonec všechno dopadne. Je ale dost možné, že tento krok sebral Ducati jejich trumf na poslední chvíli před podpisem smlouvy.
K pátečním tréninkům na Velkou cenu USA Cal Crutchlow uvedl: „Byl jsem rád, že jsem v dopoledním tréninku zajel nejrychleji, i když podmínky nebyly nejlepší a v odpoledních jízdách byly časy rychlejší. Bohužel se mi nepodařilo udělat pokrok, který jsem hledal a problémový je první a třetí sektor. Nejrychlejší jsem ale ve druhém a čtvrtém sektoru, takže pokud se dokážeme zlepšit jsem si jistý, že budeme předním příčkám mnohem blíž.“

„Problém je s brzděním motorky, nemám velkou přilnavost, ale přinejmenším v T2 a T4 jsem dostatečně silný,“
pokračoval Crutchlow. „Dobré je, že víme kde potřebuje udělat zlepšení a věřím, že mi na sobotu tým Monster Yamaha Tech 3 připraví zlepšený komplet, s kterým věřím budu znovu bojovat o první řadu v kvalifikaci. Víme, že se ještě můžeme zlepšit, ale dnešní výkon byl velmi působivý v podání Marca. Přijel tu poprvé a byl během pár hodin nejrychlejší, takže doufejme, že se k němu dostaneme o něco blíž.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist