Crutchlow nepojede Yamahu v MotoGP

Supersportový mistr světa a současný jezdec WSBK Cal Crutchlow nepojede motocykl Yamaha v královské kubatuře MotoGP.

Crutchlow nepojede Yamahu v MotoGP
Britský jezdec Cal Crutchlow měl reálnou šanci, zastoupit na krátkou dobu Colina Edwardse (který pojede na 99,9% místo Valentina Rossiho během jeho zranění v továrním týmu MotoGP Fiat Yamaha) ve stáji Tech 3 Yamaha.
 
Ovšem Cal Crutchlow tuto možnost odmítl, neboť jeden z důvodů byla skutečnost, že by musel absolvovat 6 závodních víkendů po sobě. Jednalo se o závody MotoGP v Barceloně, na  Sachsenringu a v Laguně Sece a neustálé měnění motocyklů kubatury WSBK a MotoGP a také pneumatik Bridgestone a Pirelli by nebylo pro nováčka světového šampionátu superbiků vůbec jednoduché.  

 
Britský jezdec Crutchlow hovořil dlouho a hlavně velice profesionálně s managementem Yamahy a byl dokonce v pondělí v hlavním evropském sídle Yamahy v Miláně: "Byla by to pro mě velká čest, jet pro Yamahu závody MotoGP. Ale po všech těchto rozhovorech jsem se rozhodl, že to neučiním. K tomuto rozhodnutí jsme dospěli společně a myslím si, že Yamaha je respektuje", řekl Crutchlow pro Motorcycle News.
 
V zásadě to znamená, že pokud Edwards pojede místo Rossiho v továrním týmu Fiat Yamaha, tak se musí Herve Poncharal pro svůj tým Tech3 Yamaha poohlédnout po jiném pilotovi.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist