Cílem jezdců Forward Racingu je bodovat

Ještě před pár lety Colin Edwards bojoval o pozice na stupních vítězů. Dnes je jezdcem kategorie CRT s cílem dokončit každý závod pokud možno na bodech. To se Američanovi letos už dvakrát podařilo na rozdíl od jeho týmového kolegy Claudia Cortiho, který na své první mistrovské body teprve čeká.

Cílem jezdců Forward Racingu je bodovat
Američan Colin Edwards už druhým rokem závodí v barvách týmu NGM Mobile Forward Racing a jeho nejlepším umístěním je jedenácté místo z loňského závodu v San Marinu. Letošní ročník zahájil rodák z Texasu s motocyklem FTR – Kawasaki a z pěti úvodních podniků si na konto připsal tři body. Poprvé bodoval v Jerezu patnáctým místem a naposledy byl v Itálii čtrnáctý.
Cílem pro Katalánsko je závod dokončit na bodované pozici, protože tři body z pěti závodů je pro jezdce Edwardsova formátu opravdu málo. On sám to vidí pozitivně a věří, že se jim podaří navázat na výkon z Mugella. „Jsem připraven se v Barceloně znovu pustit do práce!“ uvedl před šestým podnikem sezony Colin Edwards. „Na Grand Prix přijede také manželka, takže se těším. Dráha je zábavná, takže bychom španělským fanouškům rádi předvedli dobrou podívanou.“
Ital Claudio Corti zajel nejlépe v zahajovacím podniku v Kataru, kde skončil šestnáctý. V posledních dvou závodech Itala zastavily technické problémy, takže není divu, že do katalánské Grand Prix vkládá velké naděje. „Přijíždíme do Barcelony po dvou velmi komplikovaných závodech - porucha motoru v Le Mans a konec závodu v boxech v Mugellu.“

„V posledních dnech jsem hodně trénoval a snažil se koncentrovat na další závod. Vím, že Barcelona byla pro mě pokaždé náročná. Rád bych tentokrát zajel dobrý závod a odčinil tak ty poslední dva. Cíl zůstává stejný, dojet na bodech!“ dodal Claudio Corti.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist