Čas odpočinku = čas pro operace

Celkem tři jezdci MotoGP se v poslední době podrobili operaci. Jednalo se o Nickyho Haydena, Toni Eliase a také o Cala Crutchlowa, tedy pomineme-li už dřívější operaci Valentina Rossiho.

Čas odpočinku = čas pro operace
Jezdci továrního týmu Ducati zaměstnávají letošní podzim lékaře, jelikož po Valentinu Rossim odcestoval na operační sál také Nicky Hayden, aby si nechal operovat syndrom karpálního tunelu na svém pravém zápěstí. Operace byla provedena v San Franciscu. Teď se bude „Kentucky Kid“ muset zotavit ještě rychleji než Valentino, který byl na operaci pravého ramene v neděli 14.listopadu, ale vzhledem k tomu, že operace nebyla tak rozsáhlého charakteru jako u Rossiho, nemělo by nic bránit tomu, aby byl na testy v Sepangu také v pořádku. Operaci provedl 23. listopadu Dr. Arthur Ting, který má ve své péči mnoho amerických jezdců a v minulosti se také třeba staral o Micka Doohana.

Nováček týmu Tech3-Yamaha Cal Crutchlow musel podstoupit stejnou operaci jako jeho ex-značkový kolega Valentino Rossi. Crutchlow si své rameno zranil při svém debutu jako tovární jezdec superbikového týmu Yamaha v Portimao 2010. 

Mistr světa Moto2 Toni Elias, který pojede v roce 2011 za tým LCR-Honda, se nechal operovat v Barceloně. Jednalo se o levou ruku a o pravý kotník. Byly mu odstraněny šrouby po operaci, která následovala po pádu během testů v Jerezu 2010.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist