Carmelo Ezpeleta vyhlášen nejlepším sportovním manažerem

Tento týden se ve španělské Barceloně konal 65. slavnostní večer španělských novin Mundo Deportivo pod názvem "Gran Gala de Mundo Deportivo", kde pan Carmelo Ezpeleta - CEO firmy Dorna Sports - dostal vyznamenání nejlepšího sportovního manažera. Při této se příležitosti se tento 66-letý Španěl vyjádřil i o svých prvních dojmech pro sezónu MotoGP 2013.

Carmelo Ezpeleta vyhlášen nejlepším sportovním manažerem
Ezpeleta bere toto vyznamenání jako "vyznamenání pro celou společnost za 21 let její práce“ a poděkoval za ně s tím, že patří všem lidem, kteří v Dorně pracují.

Na téma prvních letošních testů MotoGP v Sepangu se Ezpeleta vyjádřil následovně: „Teoreticky je čtveřice na špici, s továrními motocykly Yamahy a Hondy, na stejném levelu. To je to, co jsme očekávali a můžeme tak očekávat velmi zajímavý šampionát, ačkoliv si myslím, že se později připojí do souboje i někteří další."

Co se týká jednotné elektroniky ECU od firmy Magneti Marelli a jejich debutu na motocyklech CR, tak má Carmelo Ezpeleta následující názor: „Ukazuje se, že bude velmi dobře fungovat a že týmy jsou s touto perspektivou šťastni. CRT jsou o mnoho blíže továrním motocyklům než tomu bylo v loňském roce, a to na trati, která pro ně není vůbec výhodná.“

Závěrem komentoval CEO Dorny návrat Valentina Rossiho na špici a skvělý debut Marca Marqueze: "Nyní tedy víme, že Marquez není žádným novým objevem. Testování je ovšem jedna věc, závody druhá. Ale myslím si, že splnil očekávání. O Valentinovi jsem nikdy nepochyboval. Valentino by totiž nezůstal u závodění, kdyby nevěřil, že by i nadále nemohl být úspěšný".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist