Capirossi chce Barrose jako testovacího jezdce.

Během loňské sezóny vyprávěl Loris Capirossi o tom, že během zimy bude týmu Suzuki v MotoGP vypomáhat nový testovací jezdec a že to bude velmi známý ex-pilot MotoGP.

Capirossi chce Barrose jako testovacího jezdce.
Mělo se jednat o brazilského jezdce Alexe Barrose, s kterým Capirossi jezdil před několika roky ve stejném týmu, tedy v Pons Honda.


Ovšem po Barrosovi nebylo během testování v Sepangu ani vidu, ani slechu. Veškerou testovací práci zde dělal Nobu Aoki, tedy japonská testovací jednička továrny Suzuki.

"Byl to pouze nápad Lorise a Suzuki rozhodla, že Barrose nepotřebuje. Ostatně by nemělo význam, aby motocykl nějaké dva tři dny testoval někdo, kdo závodil naposled před třemi roky", říká manažér týmu Paul Denning. 


"To není absolutně nic proti Aokimu, neboť Nobu dělá svou práci velmi dobře a rozumí ji. V zásadě jde o to, že Alvaro Bautista je v tomto oboru úplným nováčkem a tak všechno zbývá na mně", vysvětloval Capirossi a pak si vše zdůvodnil tím, že je Suzuki malým týmem. 

To se ale  vůbec nelíbilo týmovému manažerovi Denningovi, který jen suše opáčil: "Loris je za svou práci dobře placen. Navíc nevím jaká je definice "malého" týmu, jak nás on nazval. Honda má šest jezdců v MotoGP, a v Sepangu jejich testovací jezdec Akiyoshi chyběl, zatímco Nobu byl zde a testoval!"

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist