Capirex zvažuje ukončení kariéry

Těžko by jste v týmu Pramac letos zatím hledali někoho, kdo je s dosavadními výsledky spokojen. První následky špatného začátku sezóny na sebe nemohli nechat dlouho čekat a vypadá to, že Loris Capirossi, který ma s týmem dvouletou smlouvu, uvažuje o ukončení kariéry na konci této sezóny.

Capirex zvažuje ukončení kariéry
„Je to velmi obtížná situace a motocykl je taky problematický. Necítíte co se děje s koly motocyklu a občas se ocitnu na třináctém místě, dvě sekundy za nejrychlejšími jezdci. Je mě to líto, ale nechci svoji kariéru ukončit takovýmto způsobem. Chci se zase dostat dopředu. Musím přiznat, že teď nejsem příliš šťatsný, ale pokud by se podařilo Ducati vylepšit, tak se mohou věci změnit, ale tak jako tak - v budoucnu musím být zkrátka rychlejší. Pokud to bude takto dále pokračovat, tak se budu muset rozhodnout.“, říká italský jezdec, který má na svém kontě z celkem 318 odjetých závodů 99 podiových umístění.  
Možná že je toto prohlášení Lorise jenom způsob, jak pomoci své stáji vytvořit tlak na továrnu Ducati, aby týmu dodala vylepšení motocyklu co nejdříve, těžko říci. V každém případě je pak otázkou, kdo by Lorise v sedle Ducati týmu Pramac pro příští sezónu nahradil.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist