Bude Elias propuštěn?

Pokud bychom věřili na 100% španělským médiím, tak by bylo nedělní Mugello posledním závodem MotoGP pro aktuálního mistra světa Moto2 Toniho Eliase za tým LCR-Honda Lucia Cecchinella.

Bude Elias propuštěn?
Mistr světa Moto2 Toni Elias si svůj comeback v kubatuře MotoGP představoval určitě jinak. Osmé místo v Silverstone bylo doposud jeho nejlepším letošním výsledkem a ve velké většině závodů vozil tento španělský jezdec hlavně "červenou" lucernu a nebyl konkurence schopný. Španělská média uveřejnila zprávu, že Mugello bylo posledním závodem Eliase za tým LCR-Honda. Privátní tým je pochopitelně závislý na sponzorech a špatné výsledky a výkony jsou naopak kontraproduktivní. 

Z článku dále vyplývá, že Elias měl dané ultimátum do závodu v Laguně Sece. Ovšem 15. a tedy poslední místo v Mugellu urychlilo rozhodnutí o tom, že týmový šéf Lucio Cecchinello odřekl v neděli večer pondělní testování. V příštích dnech by mělo být oficiálně oznámeno, zda je to pravda a zda byl eventuálně za něho nalezen kvalitní náhradník. 
V tabulce mistrovství světa je Elias po osmi závodech na 13. místě, dva body za naším nováčkem Karlem Abrahamem (Ducati). Za Eliasem se naopak nachází jezdci jako Brit Cal Crutchlow (Tech 3) či Eliasův krajan Alvaro Bautista (Suzuki). Navíc si 28-letý Španěl připsal zatím pouze jednu "0", takže konstantní výkony zde určitě jsou, chybí ale potřebná rychlost. V minulém roce jezdil za tým LCR-Honda Francouz Randy de Puniet, který ovšem s motocyklem Pramac-Ducati zažívá letos svou nejhorší sezónu v MotoGP vůbec, a ten se dokázal s motocyklem LCR-Honda kvalifikovat vloni třikrát do první řady na startovním roštu a skončil celkově v MS 2010 kubatury MotoGP na devátém místě.Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist