Brivio: Lorenzo musí získat titul

Rossiho týmový šéf Davide Brivio je názoru, že pro Lorenza už v tomto roce neplatí žádná omluva a musí konečně získat titul mistra světa.

Brivio: Lorenzo musí získat titul
Je to na Lorenza schválně vyvinutý psychologický tlak, nebo jen Briviovo privátní mínění? Těžko říci, ale faktem je, že týmový šéf Valentina Rossiho, Davide Brivio, očekává od Rossiho týmového kolegy Jorge Lorenza v roce 2010 dle "Motorcycle News" zisk titulu mistra světa.  


"V prvních dvou létech v královské kubatuře se mu to na rozdíl od Caseyho a Valentina nepodařilo, takže si myslím, že to letos bude jiné a je to pro něho i způsob nového startu do sezóny", uvažuje Brivio a dodává: "Pokud už mluvíme o silné čtyřce, tak nikdo z nich už není žádný Rookie. Všichni jsou potencionální kandidáti na titul světového šampióna a mezi nimi se dá očekávat tvrdý boj o titul. Ten kdo bude až druhý, bude tak poraženým."


"Casey byl v roce 2008 a 2009 také ve stejné situaci, nyní je v ní Jorge. Valentino tento pocit rovněž v posledních 10 letech poznal. Pro Jorge tak letos neexistuje žádná omluva, musí prostě vyhrát titul"
, uzavírá celou tuto myšlenku Brivio.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.67
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist