Bradl podstoupil chirurgický zákrok na pravé ruce

Den po operaci Daniho Pedrosy podstoupil podobný zákrok také Stefan Bradl, kterého sužovaly problémy s pravým předloktím (tzv. arm pump) během závodu španělské Grand Prix v Jerezu. Německý závodník si na tyto problémy stěžoval hned po skončení klání MotoGP, kde obsadil desáté místo, takže operace není takové překvapení, jak v případě Pedrosy.

Bradl podstoupil chirurgický zákrok na pravé ruce
Ještě v pondělí Stefan Bradl společně s týmem LCR Honda MotoGP testoval v Jerezu, ale pak okamžitě po návratu do Německa zamířil na bavorskou kliniku za doktorem Wolfgangem Streifingerem ve Wertingenu, kde mu byl doporučen chirurgický zákrok.

Problémy s nedostatečným prokrvením rukyStefan Bradl řešil jednou, když mu v listopadu 2012 ruku operoval Doktor Xavier Mir z Barcelony. Jak je vidět na příkladu Daniho Pedrosy, někdy je nutná ještě druhá operace a to zejména po intenzivním zimním tréninkovém programu.
„Moc rád bych chtěl poděkovat Doktoru Wolfgangu Streifingerovi a jeho personálu,“ uvedl po zákroku Stefan Bradl. „Znali jsme se už od roku 2010, kdy mě operoval poprvé. Problémy s pravým předloktím, které jsem zaznamenal v Jerezu, jsme se rozhodli vyřešit operačním zákrokem. Ten byl velmi rychlý, trval přibližně patnáct minut. Teď začnu pracovat na rychlé regeneraci, abych byl v pořádku pro závod v Le Mans.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist