Bradl: Neuvěřitelné technické znalosti

Tým LCR a Stefan Bradl společně rostou - v Le Mans se jim podařilo dosáhnout zatím největšího úspěchu v této doposud mladé sezóně.

Bradl: Neuvěřitelné technické znalosti
Po několika lehkých začátečních problémech a turbulentních trénincích se Stefan Bradl stále více a více cítí v MotoGP jako doma. Ačkoliv neměl vždy tu nejideálnější startovní pozici, tak ve všech čtyřech odjetých závodech královské kubatury skončil v Top-10. Při deštivém závodě GP v Le Mans přišel dosavadní nejlepší výsledek, tvrdá práce Bradla a jeho týmu byla odměněna skvělým pátým místem.
Týmový šéf Lucio Cecchinello si může být doposud hodně jistý, že s Bradlem udělal ten správný krok, neboť loňská kombinace Elias/Honda skončila fiaskem. Nyní tedy jede v týmu LCR opět úřadující mistr světa Moto2, ale je to úplně jiné: "Má teprve 22 let a začíná sbírat zkušenosti. My s ním budeme velmi rádi pracovat i v budoucnosti", říká Ital, kterého Bradl velmi pozitivně překvapil tím, jak se mladý Němec dokázal vypořádat s tlakem médií a s očekáváním fanoušků celého Německa.
"Pracuje velmi koncentrovaně a je schopen překonávat i některé těžké podmínky, které jsme už také letos zažili. Přitom se nedopustil žádných velkých chyb. Jsme opravdu překvapeni, jak je schopen spolupracovat s inženýry. Jeho technické analýzy, které předává technikům, jsou neuvěřitelně odborné.", uzavřel hodnocení německého Rookie ex-vítěz závodů GP a majitel týmu LCR Cecchinello.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist