Bradl nastoupí do prvního tréninku

Německý závodník Stefan Bradl dostal od lékařů pro první trénink na Phillip Islandu zelenou a nastoupí do páteční přípravy MotoGP. Jezdec Hondy RC213V týmu LCR Hondy v Malajsi havaroval a nešťastně si zlomil kotník, který mu před týdnem v sobotu operovali v Kuala Lumpur.

Bradl nastoupí do prvního tréninku
Stefan Bradl může absolvovat první trénink na australskou Grand Prix, ale pak musí znovu absolvovat další vyšetření, které s definitivní platností rozhodne, zda bude v přípravě na nedělní závod pokračovat nebo ne.

V Malajsii Bradl sledoval závod z hlavní tribuny okruhu v Sepangu, což by v Austrálii jen nerad zopakoval, protože potřebuje závodit, aby v průběžném hodnocení získal zpátky šestou příčku. „Jsem moc rád, že jsem lékaři uznán jako schopný, ale pro mě je teď nejdůležitější to vyzkoušet přímo na motocyklu a uvidíme, jak dál,“ uvedl Stefan Bradl.
„Pořád si nejsem jistý, zda mě to bude bolet nebo ne. Navíc teď nevíme, jak rychle s tím dokážu jezdit a pokud zítra projdu další prohlídkou u lékaře nemyslím, že bych v neděli dokázal bojovat o páté místo,“ prozradil německý jezdec a dodal: „Máme štěstí, že na tomto okruhu není tolik pravých zatáček, ale ta první pravotočivá se jede rychlostí kolem 200 kilometrů za hodinu, takže to rozhodně nebude nic snadného.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist