Bezchybný Lorenzo

Lídr MS Jorge Lorenzo by rád zvýšil v Assenu svůj bodový náskok a nejraději by slavil čtvrté vítězství v řadě. Jeho týmový kolega Ben Spies doufá ve své první letošní podium.

Bezchybný Lorenzo
"V Assenu a v Brně jsem vyhrál nejvíce závodů. Jsem zde vždy hodně silný a my jsme letos jasně cílevědomí a máme i hodně sebedůvěry. Assen vyhovuje naší motorce a perfektně sedí mému jezdeckému stylu", říká tovární pilot Yamahy Jorge Lorenzo, který cestuje do Assenu s velmi pěkným náskokem 25 bodů na mistra světa Caseyho Stonera.
Lorenzo může být opravdu hodně spokojen s dosavadním průběhem sezóny, neboť ze šesti odjetých závodů čtyři vyhrál a v těch dvou zbývajících dojel vždy jako druhý: "Doposud jsme neudělali skoro žádnou chybu a pracujeme s jasným cílem, zisk titulu mistra světa. Naším cílem je stát po každém závodě na stupni vítězů a snažit se vyhrát co nejvíce závodů.", potvrdil Lorenzo, který v Silverstone vyhrál už třetí závod po sobě.
Úplně jinak, než úspěšně, odstartoval do sezóny jeho týmový kolega Ben Spies. Start byl doslova katastrofální a tak je Američan aktuálně v šampionátu až jedenáctý: "Měli jsme opravdu hodně těžký start do této sezóny, ale nastoupili jsme už cestu kupředu a myslím si, že jsme zde schopni bojovat o podiové umístění. Mám rád trať v Assenu a také se mně zde vždy dařilo. Především tedy v loňském roce. Místo prvního vítězství v Grand Prix je vždy jedinečné a originální", doslova září ve vzpomínkách vítěz Assenu 2011.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist