Ben Spies vynechá i Le Mans

Po svém domácím závodě GP v Austinu (13. místo) si stěžoval bývalý mistr světa superbiků Ben Spies na bolesti v prsní oblasti. Vzápětí následovalo odřeknutí jeho startu při GP Španělska v Jerezu.

Ben Spies vynechá i Le Mans
Jedno je nyní jisté: Po nové lékařské kontrole byla Spiesovi doporučena další terapie. Pilot týmu Ignite Pramac racing tak vynechá další závod Grand Prix na francouzském okruhu v Le Mans za dva týdny. Do sedla motocyklu Desmosedici GP13 by se měl bývalý superbikový mistr světa vrátit při GP Itálie v Mugellu koncem května.

    

Jako náhradník za Spiese pojede v Le Mans testovací jezdec Ducati Michel Pirro. Tento Ital jel už nyní v Jerezu a skončil tam na 11. místě.

                 

Úplně fit ale není ani druhý jezdec týmu Pramac Ducati Andrea Iannone. Ten využil své přítomnosti ve Španělsku a nechal se bezprostředně po GP v Jerezu nechat operovat na pravém předloktí. Andrea Iannone, který byl v pátek v časové tabulce před oběma továrními piloty Ducati Haydenem a Doviziosem, pak v neděli při závodě hned na začátku havaroval. Dnes se podrobí u  Dr. Xaviera Mira v nemocnici "Clinica Dexeus" operaci pravého předloktí, když trpí zraněním tak typickým pro motocyklové závodníky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist