Bautista chce potvrdit poslední skvělé výsledky

Tovární pilot Suzuki Alvaro Bautista chce svým španělským fanouškům nabídnout při domácím závodě v Aragónu napínavé show a zajet top výsledek.

Bautista chce potvrdit poslední skvělé výsledky
V loňském roce zajel Alvaro Bautista při Grand Prix Aragónu skvělý závod plný napínavých soubojů a který nakonec dokončil na výborném osmém místě. Zkušenosti z loňského roku chce pochopitelně jediný tovární jezdec Suzuki v poli královské kubatury využít i roce letošním a pokusit se dojet ještě lépe než vloni. A domácí publikum mu má svým povzbuzováním dodat další kousek motivace.
"Vloni to zde byl opravdu hodně pěkný závod a já se těším na ten letošní. Závodit na tomto okruhu znamená opravdu zábavu, má totiž skvělý layout a myslím si, že je to jeden z okruhů, kde můžeme zajet opravdu výborný výsledek. Jsem si jistý, že od samého začátku závodního víkendu jsme schopni jezdit hodně vpředu a vyjet si tak i dobré startovní místo. Já sám se cítím velmi dobře, a jsem rád, že mohu závodit opět na domácím závodě Grand Prix. To ostatně mohu čtyřikrát do roka a to je sice skvělé, ale každý závod má svou specifiku.", říká tovární jezdec Suzuki.

Výborné osmé místo v Misanu navíc zvýšilo sebevědomí 26-letého Alvara Bautisty, který chce nyní zajet ve zbývajících pěti závodech co nejvíce top umístění.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist