Barbera se chce doma ukázat

Třetí domácí závod čeká na španělského jezdce se satelitním motocyklem Ducati, Hectora Barberu, jezdce týmu Mapfre Aspar.

Barbera se chce doma ukázat
Se šestým místem v Jerezu dosáhl Héctor Barbera doposud svého nejlepšího letošního umístění v sezóně a nakonec i jedenácté místo v Katalánsku není určitě pro tohoto pilota se satelitním motocyklem Ducati vůbec špatné. Není tedy divu, že jezdec týmu Aspar doufá i ve svém třetím domácím závodě v kvalitní umístění. "V loňském roce to zde bylo opravdu velmi dobré (Barbéra skončil sice až 11., ale na 8. místo v cíli mu chyběly pouze 0,2 sek. - pozn. Bosso). Jsem přesvědčen, že jsem opět schopen zajet Top umístění", říká Španěl. 

Od GP Itálie se Barbera stále zlepšuje. A poslední deváté místo v Misano jen pozvedlo jeho sebedůvěru a zvýšilo motivaci pro domácí závod: "Nacházíme se v období výborné a stoupající formy, tým mně opravdu hodně pomohl a já si tak užívám každé minuty jízdy na biku", vysvětluje Barbera a nijak ani nezastírá, že tato trať patří k jeho oblíbeným. .
"Mám rád tento okruh, neboť absolutně vyhovuje mému jezdeckému stylu. Náš setup by měl díky profilu této tratě velmi dobře fungovat. Naším cílem je pokračovat i nadále v naší dobré práci a pokud se nám to podaří, tak přijdou výsledky sami od sebe. Bylo by to skvělé, skončit zase jednou v cíli jako nejlepší jezdec na motocyklu Ducati", říká aktuálně nejlepší pilot na satelitním motocyklu této značky. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist