Barbera: Moto2 nebo CRT

Dosavadní pilot italské stáje Pramac Ducati Hector Barbera se těsně před Grand Prix San Marina dozvěděl, že byl "vyhozen na ulici". Tento Španěl má ale velmi dobré nabídky jak z Moto2, tak i na jednu motorku CRT.

Barbera: Moto2 nebo CRT
Když dostal Hector Barbera od Ducati zprávu, že tato továrna v příštím roce pojede s Benem Spiesem a s Andreou Iannonem v juniorském týmu Ducati, tak byl hodně překvapen: "Jmenování Spiese a Iannoneho mě trochu naštvalo a jsem zklamán. V prvním roce na Ducati jsem byl častokrát s tímto motocyklem nejrychlejší a ve druhém roce jsem se stejným bikem jezdil v první polovině sezony také dobře. Ačkoliv jsem nedostal nikdy žádné nové upgrady, přesto jsem byl nejlepším jezdcem na Ducati. Továrna to jistě ví, přesto jsem ze hry ven", řekl Hector Barbera .

   

Prostě politika v šampionátu v MotoGP opět sehrála svou roli. Španěl musel uvolnit své místo u Pramacu jinému pilotovi, který předtím uvolnil své dosavadní místo zase úplně jinému jezdci.
"Mám hodně nabídek, od CRT až po Moto2, a v příštích týdnech se rozhodnu, která nabídka je pro mě ta nejlepší a kde budu mít nejvíce konkurenceschopný motocykl", pokračoval dále Barbera s vyhlídkou na rok 2014 a na nová pravidla o jednotné elektronice, a tuto šanci by tento španělský jezdec dokázal určitě využít.
"Máme už předsmlouvu s jedním týmem v Moto2, s tímto motocyklem bych mohl bojovat o titul. Ale také s týmem CRT, a zde bych zase mohl být nejlepším jezdcem na CRT. Během dvou či třech týdnů se rozhodnu a mohu tak zbytek letošní sezony absolvovat s větší sebedůvěrou", doplnil 25-letý Barbera.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist