Aprilia testuje s nemocným Melandrim

Italský výrobce přivezl do Kataru techniku, která prošla řadou změn a proto na jezdce týmu Aprilia Racing Team Gresini Álvara Bautistu a Marca Melandriho čeká spousta práce. U motocyklu RC-GP došlo na změny v rámu, ale také v elektronickém systému a to vše teď dvojice italského týmu musí připravit na úvodní podnik sezony.

Aprilia testuje s nemocným Melandrim
Álvaro Bautista najel během dne čtyřiatřicet kol s časem 1'58,459 sekundy. „Dnes jsme trošku zapracovali na elektronice, abychom zlepšili nájezd do zatáček a také zadní přilnavost,“ prozradil po skončení sobotního testu Álvaro Bautista.
„Dokonce i po výměně motorek jsem stále pokračoval v testování elektroniky,“ řekl Španěl a závěrem dodal: „V závěru prvního dne jsme rovněž zkoušeli nový materiál. Zaznamenali jsme pár pozitivních výsledků, takže zítra (v neděli) v tom budeme pokračovat.“

Ital Marco Melandri má smůlu, protože potřebuje najet maximum kilometrů, ale první den v Kataru musel kvůli nemoci předčasně ukončit. Jezdec Aprilie věří, že to v neděli bude lepší a dokáže s týmem pracovat na harmonogramu zkoušek.
„Dnes jsem byl bohužel nemocný a nedokázal zajet moc kol,“ uvedl zklamaný Ital, jenž si na konto připsal devatenáct kol. „Přijít o důležitý čas na dráze je právě v této chvíli neuvěřitelná smůla, ale raději jsem dal přednost předčasně ukončit jeden den, abych zbývající dva dny testování pokud možno maximálně využil.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist