Aprilia potvrdila příchod Stefana Bradla

V sobotu tým Aprilia Racing Team Gresini oficiálně potvrdil příchod německého závodníka Stefana Bradla. Pětadvacetiletý mistr světa Moto2 z roku 2011 pojede druhou polovinu sezony společně s Álvarem Bautistou v sedle druhé Aprilie RS-GP a to už od závodu v Indianapolis.

Aprilia potvrdila příchod Stefana Bradla

Stefan Bradl letos závodil s týmem Forward Racing s nímž ale koncem tohoto týdne ukončil spolupráci, jakmile se dostali do problémů po zatčení jejich majitele švýcarskými úřady. Němec využil situace a přestoupil do týmu Aprilie, kde bylo volné místo po odchozím Marcu Melandrim.

Za Itala jel v Německu Michael Laverty z BSB, ve hře bylo také jméno Sama Lowese, ale nakonec to dopadlo tak jak to dopadlo a druhou RS-GP pojede od Indianapolis Stefan Bradl. Tým Aprilie je letos víc v testovacím než závodním režimu, což Bradlovi může jen vyhovovat.

V prvních osmi Grand Prix roku Stefan Bradl nasbíral devět bodů. Naposledy závodil v Assenu, kde si pádem zlomil člunkovou kost pravého zápěstí, musel na operaci a vynechal domácí podnik na Sachsenringu. Výměna týmů proběhla velmi svižně a Bradl má šanci dokončit druhou polovinu sezony v pozitivnějším duchu než tu první.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist