Aoyama je druhým jezdcem Aspar MotoGP

V neděli dopoledne skupina Aspar potvrdila jméno druhého jezdce jejich MotoGP týmu Power Electronics, kterým je Japonec Hiroshi Aoyama, poslední mistr světa čtvrtlitrové kubatury z roku 2009 a současný jezdec stáje Blusens Avintia v královské MotoGP.

Aoyama je druhým jezdcem Aspar MotoGP
Dvaatřicetiletý japonský závodník Hiroshi Aoyama bude v MotoGP týmu Jorge Martíneze závodit společně s Američanem Nicky Haydenem, který vyhrál šampionát královské kubatury v roce 2006. Stáj Aspar má nyní ve svých službách pro rok 2014 dva zkušené jezdce, kteří pojedou motocykl Honda RCV1000R, značku výrobce s nímž slavili největší úspěchy své dosavadní kariéry.

„Pro Power Electronics Aspar je podpis smlouvy s mistrem světa, jakým je Hiroshi Aoyama skvělý moment,“ uvedl šéf týmu Jorge Martínez. „Příští rok odstartujeme společně s Hondou nový projekt a jsem si jistý, že dokážeme vytvořit mezi všemi stranami skvělou symbiózu. Kombinace továrny, jezdců a týmu je velmi pozitivní a věřím, že rok 2014 bude pro nás ještě produktivnější než byly poslední dva.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist