Aoyama byl hodně překvapen

Na rozdíl od jiných kolegů z MotoGP cestoval Hiro Ayoama přímo z Qataru domů do Japonska, kde ho také zastihlo posunutí domácí Grand Prix na říjen.

Aoyama byl hodně překvapen
Japonský Rookie MotoGP a mistr světa dvěstěpadesátek Hiroshi Aoyama vidí posunutí Grand Prix Motegi na podzim 3. října i z pozitivní stránky. 


Pilot Interwetten-MotoGP Hiroshi Aoyama, který odletěl hned po velmi dobrém umístění v Qataru, 10. místo, hned domů do Japonska, vidí celou situaci i pozitivně: "Nejdřív jsem byl hodně překvapen a říkal jsem si, že je to hrozná škoda. Na straně druhé jsem si pak uvědomil, že do října mám ještě trochu více času pracovat na RC 212 V a také si myslím, že v říjnu už budu v nové kubatuře více "dospělým", a že do nové role pilota MotoGP snad už dorostu. A to bude jistě vůči mé domácí Grand Prix určitá výhoda", říká mistr světa dvěstěpadesátek Aoyama. 


"Je to poprvé v mém životě, že byla odřeknuta kompletní Grand Prix. Cestoval jsem přímo z Qataru domů do Japonska. A zde jsem se začal připravovat na domácí závod Grand Prix. Kromě tréninku jsem také absolvoval "promo" cestu pro závod v Motegi. Zrovna jsem byl u primátora mého města, kde žiji a pak dále v Suzuce, když jsem se dozvěděl toto rozhodnutí", říkal dále jezdec týmu Interewetten Honda Hiro Aoyama.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist